Koszule do karmienia piersią

 

Wszystkie mamusie, które karmią piersią swoje dzieci muszą jeszcze przed porodem zaopatrzyć się w kilka potrzebnych ubrań. Oczywiście najbardziej potrzebna będzie specjalna bielizna, typu odpinany stanik. Ponadto pierwszych kilka dni mama i tak nie wychodzi z domu wtedy najbardziej przydaje się koszula nocna do karmienia lub inna piżamka.

Najlepsza koszula do karmienia dziecka

koszula do karmieniaPraktycznie w każdym sklepie z bielizną znajdziemy koszulę do karmienia. Taka Koszula do karmienia to koszt około 100 zł. Oczywiście wykonana z najlepszego gatunkowo materiału czyli bawełnę. W okresie letnim bawełna dobrze przepuszcza powietrze nie powodując pocenia się mamy. Trzeba to zaznaczyć że okres karmienia piersią nie zawsze jest okresem łatwym. Dlatego Wygoda oraz Swoboda mamy jest bardzo ważna. Łatwo rozpinaną koszulę nie krępuje ruchów mamę oraz dzięki niej mama łatwo wyciąga pierś by nakarmić swojego maluszka. W sklepach sieciowych z ubraniami znajdziemy kilka rodzajów, fasonów oraz kolorów takich piżam. Bardzo często koszulę do karmienia są wersji koronkowej.Staników do karmienia, Koszule lub piżam każda mama musi mieć kilka. Na pewno część z nich trzeba zabrać ze soba do szpitala. W pierwszych kilku tygodniach życia naszego dziecka koszulę oraz staniki do karmienia muszą być brane w delikatnych Detergent ach. Najlepsze do tego będą środki pielęgnacyjne, które używamy do prania ubranek dzieci.

Swoboda oraz wygoda wszystkich matek karmiących jest bardzo ważna. Łatwiej jest wyciągnąc pierś z odpinany koszuli niż męczyć się z podnoszeniem cały koszuli do góry. Najbardziej popularne są oczywiście koszulę zapinaną na guziki lub delikatne napy. Oczywiście w sklepach możemy także spotkać koszulę lub piżamy, które odpinany są za pomocą zamka błyskawicznego.