Kolonie w drewnianych domkach nad morzem

Moja córka pierwszy raz w tym roku ma pojechać na kolonie. Bardzo się denerwuję z tego powodu. Córka bardzo chciała jechać na kolonię za granicę jednak ja uważam, że na taki wyjazd jest absolutnie za wcześnie.

Domki drewniane świetnie wyposażone

domki drewniane nad morzemSama pamiętam bowiem jak to było gdy ja jeździłam na kolonie. I czasem były takie sytuacje, że po dzieci które pojechały po raz pierwszy musieli przyjechać rodzice. Dzieci po prostu za bardzo tęskniły za rodzicami. A co ja bym zrobiła gdyby ona za granicą zdecydowała, że chce wracać do domu. No nawet nie chcę sobie wyobrażać takiej sytuacji. Przecież jest to jeszcze małe dziecko i tak naprawdę nie wiem jak zareaguje. Teraz bardzo cieszy się, że jedzie. Ale jak będzie na koloniach to do końca nie wiadomo. Postanowiłam, że córka pojedzie na kolonie nad morze. Będą tam domki letniskowe nad morzem w bliskiej odległości od plaży. W takim domku będzie po kilka dziewczynek i w tym jej koleżanka. Mogę powiedzieć, że będą to komfortowe domki nad morzem bo pamiętam jak wyglądały te w których ja kiedyś spałam i wyglądają zupełnie inaczej. Te domki drewniane nad morzem są naprawdę świetnie wyposażone. Sama chętnie pojechałabym na taki odpoczynek pod domek. Ja nawet nie przypuszczałam, że infrastruktura turystyczna nad morzem zmieniła się tak bardzo, że teraz można spędzić czas w takich warunkach. Wyjazd na kolonie nie jest oczywiście tani. Jednak w tym czasie moje dziecko będzie miało zapewnione naprawdę wiele atrakcji. Zresztą samo wyżywienie dziecka przez tyle dni jest kosztowne. Chyba najmniejszy koszt z tego wszystkiego co widziałam to właśnie opłata za domek.

No w końcu w jednym domku będzie kilka dziewczynek także koszt za osobę nie jest wysoki. Jedzie na te kolonie ulubiona nauczycielka córki także mam nadzieję, że nie będę musiała po nią jechać.

Więcej na http://www.domkikazimierz.pl