Jestem zadowolona z zamontowanych drzwi

Kupiłam z mężem trzy tygodnie temu drzwi, które miały być zamontowane w naszym mieszkaniu. Podpisaliśmy umowę z fachowcem na ich montaż jednak fachowiec musiał pilnie wyjechać za granice i musimy czekać na jego powrót. Zależy nam żeby to własnie on wykonał ten montaż bo jest on bardzo dobrym specjalistą. 

Drzwi zostały zamontowane przez fachowca

staranny montaż drzwi śląskSpecjalista dzwonił do mnie trzy dni temu, że już jest w kraju i zamontuje u nas drzwi w tym tygodniu. Fachowca poleciła mi koleżanka, która korzystała z jego usług. Była bardzo zadowolona z jego pracy. Nie płaciła mu dużo a drzwi zostały solidnie zamontowane. W razie jakichkolwiek problemów w przyszłości może się z nim kontaktować a fachowiec usunie ewentualne usterki. Staranny montaż drzwi śląsk jest bardzo ważny. Drzwi, które zakupiliśmy z mężem sporo kosztowały dlatego zależy nam na osobie, która ma doświadczenie w montażu. Fachowiec podobno jest najlepszy w naszym mieście i wiele osób decyduje się czekać na jego powrót. Na szczęście drzwi zostały już zamontowane i tak jak koleżanka mnie informowała wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Nie mieliśmy żadnych problemów z fachowcem. Przyjechał do nas na umówioną godzinę i swoją pracę wykonał solidnie. Drzwi dobrze się otwierają i zamykają. Bardzo mi się podobają i pasują do naszego wnętrza. Cieszę się, ze poczekałam z mężem na fachowca, który idealnie wykonał swoja pracę. Na pewno będę polecała jego usługi dalej swoim znajomym i rodzinie.

Koszty montażu nie było wysokie a praca wykonana jak najlepiej. Dobry kontakt z fachowcem i jego zaangażowanie w swoją pracę sprawiły, ze jestem pod wielkim wrażeniem. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się takich solidnych fachowców, którzy tak bardzo przykładają się do swoich obowiązków i zadań.