Jakie prezenty lubią dostawać zakochani?

 

Pamiętam siebie, gdy nie miałam jeszcze własnej rodziny, byłam beztroska i niezależna. Był to piękny czas, ale jest mi o wiele lepiej teraz, gdy mam męża i dzieci. Taka niezależna jest jeszcze moja siostra. Widzę jak cieszą się ze swoim chłopakiem, każdą wspólnie spędzoną chwilą. Czas zakochania jest taki uroczy.

Koszulka z nadrukiem czy bez?

koszulki dla zakochanychAgnieszka, moja siostra, w dniu swoich urodzin obwieściła, że zaprasza z Michałem całą rodzinę na kolację – do pizzerii oczywiście – z okazji ich drugiej rocznicy. Jakież to romantyczne. Druga rocznica, zakochani, jeszcze bez większych zobowiązań. Oczywiście musiałam kupić upominek siostrze i może mojemu przyszłemu szwagrowi. Widziałam gdzieś ślicznie koszulki dla zakochanych; z napisem, grafiką albo wzorem takim samym dla obojga. Byłoby to myślę odpowiednie dla tych „młodych ludzi”. Niech się cieszą sobą. Rozmiar Agnieszki znałam, Michał był od niej ciut wyższy, ale szczupły – prawie zawsze też, istnieje możliwość wymiany na inny rozmiar. Zapytałam, pro forma, mojego męża, co on na pomysł z koszulkami, ale jak sądziłam, zdał się w tej kwestii na mnie. Miałam jeszcze trochę czasu na zakup, więc mogłam przejść się po sklepach, ale też poszukać w internecie w sklepach z gadżetami dla zakochanych. Po dwóch dniach zamówiłam koszulki. W dniu rocznicy, patrzyłam na „młodych” i trochę im zazdrościłam. Jeszcze nie wiedzą, czym są problemy dnia codziennego, czym są zobowiązania i złe dni. Z drugiej jednak strony zakochanie mija, a miłość pozostaje. Daje poczucie bezpieczeństwa i bliskości.

Bardzo kocham swojego męża, a stan zauroczenia u nas trwał bardzo krótko. Po prostu, odpowiedzialnie, oboje wiedzieliśmy od razu, że musimy być razem. Pasowaliśmy do siebie i żartowaliśmy, że rzadko zdarza się tak dopasowany układ ludzi. Jesteśmy tak już ze sobą parę lat i ciągle mówimy sobie, że ten nasz związek to dobra decyzja.