Jakie meble kupić do kuchni?

 

Mam dość duży dylemat. Nie jestem specjalistą od wystroju wnętrz. Wiem tylko co mnie się podoba. Nie jestem jednak pewna, czy powinnam się kierować wyłącznie swoim gustem, bo przecież wiadomo, że nie tylko ja będę korzystać z kuchni.

Kłopot z kolorem mebli do kuchni

meble lubinGłównie mój mąż gotuje u nas w domu, więc właściwie może on powinien bardziej zadecydować, jakie meble wybrać. Problem jednak jest tego typu, że niestety mamy zupełnie odmienne wymagania. On chce, aby szafy i szafeczki były przede wszystkim funkcjonalne. Chce mieć miejsce na swoje przyprawy, garnki, talerze i milion innych potrzebnych rzeczy. Nie przeczę, że jest to bardzo ważne, ale moim zdaniem to nie wyklucza jednoczesnego zadbania o to, aby meble były też ładne. Nie podoba mi się jego czarno-biały styl. Ja bym chciała, żeby w kuchni zabudowa była kolorowa. Dzięki temu od razu robi się w domu ciekawiej i jakby cieplej. Niestety, mam wrażenie, że go nie przegadam i niestety w końcu będę się musiała zgodzić na jego pomysły. Bardzo mi się to nie podoba, bo nie jestem osobą ugodową. Najczęściej w takich sytuacjach spieramy się do bólu. Na pewno zgadzamy się, co do tego, że chcemy mieć meble na wymiar. To pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Poza tym musimy znaleźć jakiś kompromis albo zwariuję. On nie chce ustąpić na rzecz żółtych szafek. A gdyby połączyć jakieś inne kolory z bielą? Może jednak uda się nam jakoś porozumieć. Muszę tutaj stanąć na wysokości zadania i znaleźć rozwiązanie, które by satysfakcjonowało nas oboje.

Nie wiem czy nie byłoby najłatwiej zatrudnić projektanta wnętrz, który by wszystko złożył w jedną całość. Miał by jednak człowiek trochę problem. Skoro sami nie do końca wiemy, jak się pogodzić, to czy on by umiał zaprojektować nam taką kuchnię, o jakiej marzy i mój mąż i ja?

Sprawdź  ofertę http://wiktoria-meble.pl