Jaki cień do powiek kupić?

Każda kobieta od czasu do czasu pragnie postawić na nieco mocniejszy makijaż. Być może skłania nas do tego akurat sytuacja, lub po prostu mamy ochotę na coś bardziej wyrazistego. Jakiego cienia wówczas warto użyć, by nie przesadzić?

Delikatny makijaż na powiece

cienie holograficzne do powiekDla każdej z nas mocniejszy makijaż oznacza coś innego. Dla jednej będzie to bardzo mocno i wyraziście podkreślone oko. Dla innej będzie to natomiast jakikolwiek makijaż na powiece, ponieważ na co dzień go nie wykonuje. Musimy przede wszystkim robiąc sobie taki makijaż pamiętać o tym, że ma on nas upiększać. Dlatego jeśli idziemy do pracy, nie warto decydować się na coś zbyt ekstrawaganckiego. Mogłoby to zostać bowiem źle odebrane przez innych, a my mogłybyśmy ostatecznie czuć się w takim makijażu dziwnie. Dlatego na co dzień warto postawić na delikatne brązy i beże. Są to kolory, które pasują praktycznie każdej kobiecie. Poza tym idealnie nadają się na wyjście do pracy czy też na uczelnię. Jednak jeśli wybieramy się na bardziej doniosłą uroczystość, wówczas możemy postawić na coś znacznie mocniejszego. Obecnie bardzo popularne są cienie holograficzne do powiek. Efekt holo jest ostatnimi czasy bardzo modny. Możemy znaleźć tego typu rozświetlacze do twarzy czy też lakiery do paznokci. Tego typy cienie pięknie się mienią różnymi kolorami. Dlatego idealnie nadają się na wieczorną imprezę, gdy chcemy zrobić piorunujące wrażenie. Takie cienie oczywiście możemy zakupić w wielu sklepach stacjonarnych, jak i w internetowych.

Obecnie w makijażu mamy sporą dowolność. Podobnie zresztą jak i w modzie. Jednak z tej wolności należy korzystać w bardzo rozsądny sposób. Między innymi dobierają starannie makijaż do danej sytuacji. Jeśli idziemy do pracy, stawiajmy na coś lekkiego. Jeśli natomiast na wieczorną imprezę, możemy pokusić się o efekt holo.