Jak stworzyć interesującą sesję ślubną?

sesja ślubna

 

Kiedyś nie istniało pojęcie sesji ślubnych. Ewentualnie para młoda wybierała się do fotografa i robiono im zdjęcie na standardowym tle. W fotografii ślubnej panowała zatem straszna nuda. To na szczęście współcześnie zaczęło się stopniowo zmieniać. Pary młode oraz fotografowie wpadają na coraz to lepsze pomysły i decydują się na rozmaite wariacje. Warto eksperymentować, ponieważ fotografia ślubna będzie nam towarzyszyła przez wiele lat.

Jak urozmaicić naszą sesję ślubną?

sesja ślubnaA zatem interesująca sesja ślubna, to jaka? Możemy zdecydować się na zupełnie standardowe tło – las, jezioro, łąka, stary, zabytkowy dworek, urokliwa, wybrukowana kocimi łbami uliczka. Aby nasze zdjęcie było wyjątkowe wystarczy dodać kilka gadżetów (baloników, zabawnych napisów na kartce papieru, śmiesznych okularów, peruk, serduszek czy wielu, wielu innych) czy zrobić nietypową pozę (zdjęcie w szpagacie, a może „na barana”). To od razu odmieni charakter naszej fotografii ślubnej. Możemy również zdecydować się na oryginalniejsze rozwiązanie. Może zrezygnujemy z balowej, białej sukni czy garnituru i wskoczymy w zupełnie inne ciuchy. A może interesująca sesja ślubna to taka, która przedstawia nas samych. Panna młoda uwielbiająca konie w sesji zdjęciowej w stajni? A może w szpilkach na Tarnicy w Bieszczadach? Jeżeli pan młody jest fanem motocykli, para może zdecydować się na sesję na dwóch kółkach w profesjonalnych, skórzanych strojach. Dla fanów morza fantastycznym rozwiązaniem będzie sesja w morskiej pianie.

Warto wiedzieć, że interesująca sesja ślubna jest na wyciągnięcie naszej ręki. Mamy zupełną swobodę w ułożeniu koncepcji naszej sesji. A będą to zdjęcia, które nie raz obejrzymy i do których będziemy wracać przez wiele lat. Dobrze jest zatem starannie dobrać fotografa i temat, aby zrobić absolutnie wyjątkowe fotografie.