Interesująca reklama Backyard Cartel w telewizji

markowa odzież

Widziałam niedawno w telewizji nowa reklamę. Była to reklama sklepu internetowego z ubraniami. W reklamie tej występowali chyba wszyscy najbardziej znani aktorzy i gwiazdy estrady. Reklama była bardzo kolorowa i zachęciła mnie od razu do tego żebym znalazła w sieci ten sklep.

Młodzieżowa odzież Backyard Cartel

markowa odzieżRzecz, które były reklamowane po prostu były naprawdę ładne i praktycznie wszystko przypadło mi do gustu. Były to ubrania najlepszej jakości Backyard Cartel a także innych. Niektóre firmy znałam a o niektórych przyznam szczerze nawet nie słyszałam. Bo w sklepie tym jak się okazało nie było jednej firmy a było ich kilka. W sklepie była Koszulka KOKA, która w reklamie była reklamowana przez moją ulubioną aktorkę. Aktorka ta w koszulce wyglądała naprawdę dobrze i ja także chcę taką koniecznie mieć. W sklepie jest też damska bluza firmy Cayler and Sons, która od razu przypadła mi do gustu. Ta bluza była wyjątkowo. Zresztą w tym sklepie spodobało mi się niemal wszystko. Była na przykład Czapka Mitchell and Ness, którą bym mogła nosić latem. Ja bardzo lubię czapki i to chyba każdego rodzaju. Jest też czapka cleveland cavaliers, w której myślę, że także bym dobrze wyglądała. Te reklama została tak dobrze zrobiona, że myślę, że bardzo dużo osób weszło na tą stronę od razu po jej obejrzeniu. Zresztą myślę, że tą reklamę sklepu internetowego wyemitowano w bardzo dobrym momencie. Bo przecież niedługo są święta i każdy będzie szukał prezentów dla swoich bliskich.

 

Przynajmniej ja będę mogła kupić w tym sklepie na pewno wspaniałe prezenty dla swoich najbliższych. Już widzę to jak cieszy się z takiej pięknej bluzy mój mąż czy córka. Rzeczy te są naprawdę wyjątkowe i do tej pory oczywiście szukałam tego typu rzeczy jednak albo źle szukałam albo nie były po prostu dostępne tak jak są teraz.