Ile kosztują waporyzatory?

 

Osoby, które są konsumentami suszu oraz oleju CBD dość długo szukają optymalnego sposobu na ich przyjmowanie. Tyczy się to zwłaszcza suszu konopnego, bowiem jego palenie jest szkodliwe dla naszych dróg oddechowych oraz mało ekonomiczne. 

Jak działa waporyzator?

waporyzatoryPodczas palenia suszu konopnego większość składników aktywnych, w tym CBD, ulatuje bezpowrotnie z dymem. Bowiem temperatura spalania jest zbyt wysoka, by wszystkie substancje się wydzieliły, nim się utlenią. Natomiast w procesie waporyzacji nie dochodzi do spalania, a jedynie podgrzania suszu do wybranej temperatury. Dzięki czemu wszystkie składniki aktywne zdążają się odparować, a do osiągnięcia maksymalnego efektu potrzeba co najmniej dwa razy mniej suszu niż w przypadku standardowego palenia. Waporyzatory to urządzenia, które w procesie odparowywania wytwarzają gęstą i esencjonalną parę wodną, którą należy się inhalować. Para jest wolna od substancji smolistych, a także wielu związków chemicznych, które są obecne w dymie pochodzącym ze spalania. To bardzo dobra wiadomość, bowiem jednoznacznie wskazuje to na fakt, że inhalowanie się parą wodną jest dużo zdrowszym sposobem na przyjmowanie suszu, niż palenie go z jointa, czy fifki. Dobrej jakości waporyzator przenośny kupimy już za niewiele ponad sześćset złotych, natomiast urządzenia z najwyższej półki mogą kosztować dwa razy więcej. Natomiast nie warto inwestować w waporyzatory, które kosztują dwieście-trzysta złotych, gdyż ich jakość dalece odbiega od ideału.

Mamy też do wyboru stacjonarne waporyzatory, jednak ich mankamentem jest dość wysoka cena oraz fakt, że do działania konieczne jest wpięcie ich do prądu. Dlatego też przeważająca ilość klientów stawia na waporyzatory przenośne, z których można skorzystać w dowolnym miejscu i momencie.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi