Ile kosztują nasiona?

Według polskiego prawa, uprawianie marihuany jest nielegalne. Natomiast sprzedawanie, kupowanie, jak i posiadanie nasion tej rośliny jest jak najbardziej dozwolone. Sprzedaje się je nie tylko w celach kolekcjonerskich, ale także jako przyprawy i bazy niektórych produktów z konopi. 

Które ziarna marihuany są najlepsze?

marihuana nasionaJeżeli chodzi o to, gdzie najlepiej zakupić pestki marihuany, to najlepiej w jednym ze sklepów online. Dlaczego? Ponieważ stacjonarnych sklepów o tym profilu jest jak na lekarstwo i nawet w większych miastach ciężko je znaleźć. Natomiast w internecie działa ich co najmniej kilkanaście. Przy czym jedne z nich działają lepiej, inne gorzej. Chodzi nam tu głównie o szeroki wybór nasion, a także o rozsądne ceny. Jeśli już przy nich jesteśmy to warto nadmienić, że najtańsze nasiona dostaniemy już za kilka złotych, natomiast najdroższe mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych za sztukę. Albowiem wszystko zależy od tego, jakiego gatunku ziarno wybieramy. Zatem jeżeli zainteresowała nas marihuana nasiona tej rośliny bez trudu dostaniemy w internecie, gdzie mamy gwarancję najniższych, ale także największego wyboru. Nasiona wysyłane są w małych, niesugerujących zawartości opakowaniach, co gwarantuje kupującym anonimowość i dyskrecję. Wśród wielu odmian znajdziemy także ziarna medycznej marihuany, które cieszą się obecnie największą popularnością ze względu na dużą zawartość CBD. Natomiast nie należy zapominać także o nasionach kultowych już gatunków jak Silver, White Widow, czy też Amnesia.

Pestki konopi różnią się od nasion innych roślin diametralnie i nie sposób ich pomylić z żadnymi innymi. Duża w tym zasługa ich wielkości, a także zapachu. Pamiętajmy, że w sklepach internetowych wszystkie nasiona są atestowane i certyfikowane. Nie wolno też zapominać o ich właściwym przechowywaniu.