Hale namiotowe na targach ślubnych

wynajem hal namiotowych

W styczniu mają się odbyć targi ślubne co mi było nawet na rękę. W branży działam stosunkowo krótko to przyda mi się wypromować swoją firmę. Znajomy to mówił, że już był na takich targach i było fajnie.

Wynajem hal namiotowych jest korzystny

wynajem hal namiotowychPrzyszło dużo ludzi, którzy później do niego dzwonili i umawiali się na spotkanie. On z kolei jest organizatorem wesel i radzi sobie nieźle. Chłopak jak na swój młody wiek jest całkiem ogarnięty, nie ma co. Moja wypożyczalnia namiotów może i działa od niedawna, ale moje usługi są kompleksowe, ponieważ dbam o klienta od samego początku do końca. Jak go zainteresuje wynajem hal namiotowych to nie musi się o nic martwić. Wystarczy, że zapłaci a ja robię całą resztę. No dobra, to trzeba się jakoś na te targi ślubne zapisać a nie bardzo wiem jak bo nie brałem jeszcze udziału w tego typu imprezie. Zagaję młodego, to mnie poinstruuje. Oczywiście okazał się on pomocny, bo moja wypożyczalnia namiotów dostała formularz zgłoszeniowy do wypełnienia. Musiałem tam wpisać, że oferuję wynajem namiotów weselnych. Pewnie chcą mi przydzielić odpowiednie stanowisko. No, takie namioty małe nie są, dlatego muszę dostać odpowiednią powierzchnię celem przeprowadzenia prezentacji. Jestem przekonany, że po tych targach ślubnych wynajem namiotów w mojej firmie ruszy pełną parą. Z tego wszystkiego to nawet zapomniałem młodego zapytać, czy też będzie na tych targach ślubnych, ale sądzę, że się pojawi, bo takiej okazji nie można przepuścić nie? NO dobra, formularz wypełniony, odesłany to czas zabrać się do przygotowań.

Jestem bardzo podekscytowany, bo nigdy nie byłem na takich targach i nawet nie wiem jak to będzie wyglądało. Może poszperam w sieci i czegoś tam się dowiem. Warto się przygotować a młodemu nie chcę znowu głowy zawracać, ma swoje sprawy.

Więcej na www.turbonamioty.pl