Gdzie znajdziemy ładne akcesoria łazienkowe?

Ostatnio po zakończonym remoncie łazienki, powieszeniu nowych szafek i wieszaków na ręczniki postanowiłam trochę ją podrasować, by nie sprawiała wrażenia pustej i nieprzytulnej, a najpotrzebniejsze rzeczy nie leżały poukładane byle jak na wierzchu. Ale pojawiło się pytanie – gdzie mam znaleźć pasujące mi, ładne dodatki?

Poszukiwanie ładnych akcesoriów łazienkowych

ładne akcesoria łazienkoweNa pierwszy rzut poszedł sklep osiedlowy, gdzie mają właściwie wszystko. Pomyślałam, że może akurat trafię na coś niebanalnego. Nawet poprosiłam Panią ekspedientkę o ładne akcesoria łazienkowe. Cóż, zapomniałam, że pojęcie ładne może być względne. Trzeba szukać dalej, ale gdzie? Potrzebowałam nowego kosza na śmieci, dozownika na mydło, jakichś kubeczków na szczotki do włosów i do zębów; no może jeszcze pojemnika na waciki i patyczki do uszu. W sumie niewiele, ale musi to wszystko do siebie pasować, a co więcej jeszcze pasować do mojej nowej łazienki i starych gustów. Prawdę mówiąc nie do końca wiedziałam, jak znaleźć te rzeczy. Okazało się, że niemalże u źródła – w salonach z łazienkami – mają również wybór dość spory dodatków. Ale postanowiłam poszperać jeszcze w innych miejscach – sklepy z artykułami gospodarstwa domowego też pokazały klasę. W sieci również znalazłam sporo odpowiedników – tyle, że tutaj zwykle dochodził koszt przesyłki no i brak możliwości dotknięcia, sprawdzenia jak działa. Ostatecznie kupiłam kilka rzeczy w jednym sklepie, kilka w innym, a resztę w Internecie. 

Podsumowując, jeżeli chcemy znaleźć ciekawe akcesoria do łazienki, to najpierw musimy pomyśleć i określić co tak naprawdę potrzebujemy, jak chcemy by to wyglądało, a na koniec poszukać dobrego miejsca, gdzie to wszystko można obejrzeć i kupić. Życzę wszystkim poszukującym owocnych zakupów!