Funkcjonalna duża garderoba

Wszystkie kobiety marzą o wielkiej szafie, która pomieści wszystkie buty, torebki i ciuchy. Nie zawsze mamy jednak możliwość na zakup tak dużej szafy. Przeważnie takie garderoby są widziane w wielkich domach lub mieszkaniach. wtedy jest to po prostu osobna garderoba, w której znajdują się wszystkie ciuchy, buty, torebki i tak dalej.

Jak zamówić garderobę?

garderoby na wymiar warszawaWygląd naszej garderoby tak naprawdę zależy tylko od nas. To my ją projektujemy. Dlatego ważne, żeby dobrze przemyśleć jak ją zaprojektować. Jeśli mamy bardzo dużo butów, musimy znaleźć miejsce na ich umiejscowienie. Lecz musi to wyglądać estetycznie i praktycznie. Najlepiej jeśli będą to małe, pojedyncze półeczki na każdą parę butów. Wtedy będzie to wyglądać ładnie i jednocześnie będzie funkcjonalne. Oprócz tego warto pamiętać o torebkach. Na to najlepiej zaprojektować wieszaki lub półki, jak w przypadku butów. Kolejną rzeczą są paski. Zazwyczaj znajdują się one w szufladzie albo zostawiamy je w spodniach, ponieważ nie możemy znaleźć dla nich miejsca. Teraz warto zamontować odpowiedni wieszak na wszystkie paski. Nie zapominajmy o spodniach. Nie musimy zamawiać dla nich specjalnych półek, mogą to być specjalne wieszaki, wtedy wszystkie będą wisieć i nie będziemy robić bałaganu szukając jednej pary w stercie wszystkich spodni położonych jeden na drugim na półce. Jeśli zamawiamy garderoby na wymiar warszawa, możemy podać dowolną szerokość oraz wysokość garderoby. Możemy dobrać odpowiednie drzwi czy kolor.

Kupując garderobę na wymiar warto wiedzieć, że jest ona droższa niż ta kupiona w sklepie, ponieważ będzie ona wykonywana pod nasze wymiary i nasz projekt garderoby. Ale lepiej jest wydać trochę więcej na taką garderobę, którą sami zaprojektowaliśmy, niż kupić w sklepie taką, która nie będzie nam się podobać.