Fotografia ślubna i stawki warszawskie

Fotografia

Nie jestem bogatą osobą, a chcę wyprawić swój ślub i wesele godnie. Chodzi o to, że chcę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, aby móc cieszyć się tym ważnym, może nawet najważniejszym, wydarzeniem w moim życiu wraz z najbliższymi mi osobami.

Fotografia ślubna to zawsze drogi interes, szczególnie w Warszawie

FotografiaNie wszyscy to rozumieją, ale dla mnie jednak ważne jest, żeby uczestniczyła w tym ze mną cała moja rodzina i dobrze się bawiła. Pochodzę z małego miasteczka, a tam ludzie się razem trzymają. Dla mojego faceta nie jest to już takie oczywiste, bo on wychował się w Warszawie, gdzie każdy widzi tylko czubek własnego nosa i jest sam sobie panem. Przez to czasami nie możemy dojść do porozumienia. Ostatnio na przykład przejęłam się, że on chce, aby robił nam zdjęcia ślubne fotograf za pięć tysięcy. Mówi, że to jest niska cena. Złapałam się za głowę, bo w mojej mieścinie to facet robi zdjęcia za połowę tego albo nawet nie. To są stawki warszawskie, a ja chcę, aby uczestniczył w naszym wydarzeniu fotograf ślubny za rozsądne pieniądze. Skąd my bowiem mamy wziąć pieniądze na opłacenie takiej osoby za pięć tysięcy? Przecież to kupa pieniędzy. Mój przyszły mąż trochę się jednak upiera. Ja już bym wolała zaprosić więcej ludzi niż zadecydować aby fotograf na ślub dostał większość moich oszczędności na ten moment. Czy to takie ważne, żeby fotograf ślub ukazał w pięknym blasku? Oczywiście, będę się cieszyła, kiedy fotografia ślubna będzie mi się bardzo podobała i pewnie tak będzie, ale myślę, że nie trzeba do tego brać fotografa z Warszawy. Planuję, aby fotograf wesele warszawa moje zapamiętał w kadrze za rozsądne pieniądze.

Tutaj jest właśnie spór nasz, ale myślę, że jakoś się dogadamy niebawem. Może on pójdzie po rozum do głowy i zdjęcia ślubne nie będą już największym naszym problemem.