Fotografia jako pasja, która stała się sposobem na życie

Od zawsze lubiłam robić zdjęcia. Odkąd dostałam swój pierwszy aparat praktycznie nie rozstawałam się ze swoim sprzętem i dokumentowałam przeróżne chwile z życia, ale i martwą naturę; dosłownie wszystko. Uczęszczałam na wiele dodatkowych zajęć o artystycznej tematyce, które pomogły rozwinąć moją wrażliwość na sztukę i po latach postanowiłam zająć się tym profesjonalnie; padło na wykonywanie fotografii ciążowej w Łodzi.

Niezapomniane chwile uwiecznione w kadrze

wykonywanie fotografii ciążowej w ŁodziPewnie wielu z Was pomyślało; zaraz, zaraz. Czemu akurat tak wąska kategoria jak kobiety w ciąży? Co niezwykłego jest w takim zdjęciu, że potrzeba wykonać całą sesję, a nie jakiś pojedynczy obrazek? Muszę w tym miejscu powiedzieć, że ciężko ubrać w słowa wyjątkowość tego typu zdjęć. Nie chodzi przecież o zwykły kawałek papieru, czy też trochę pamięci na dysku naszego komputera. Chodzi o uwiecznienie jedynej w swoim rodzaju chwili. Takiej, którą bezwzględnie będziemy pamiętać do końca naszych dni. Chodzi o zatrzymanie w jednej stop klatce kłębiących się w głowach przyszłych rodziców emocji; z jednej strony ekscytacji, z drugiej strachu, jednak te wszystkie odczucia zawsze gdzieś tam w głębi sprowadzają się do wielkiej radości, właściwej tylko tej chwili. Dlatego też wykonywanie fotografii ciążowej w Łodzi stało się moją nową, wąską specjalizacją i z powodzeniem realizuje kolejne sesje.

Jest coś magicznego w tym, że mogę usiąść w biurze z parą ludzi oczekujących na dziecko, którzy opowiadają mi o sobie, o swoich wyobrażeniach dotyczących malucha. Wszystko po to, by wykonane przeze mnie zdjęcia jak najbardziej oddawały obecne w głowach rodziców odczucia i myśli. Ciężko o pracę, która przynosi jeszcze więcej radości i satysfakcji. Dlatego zawsze róbcie to, co kochacie.