Film do celów promocyjnych

Kiedy wracałem dzisiaj z pracy, a pracuję w branży produkcyjnej tak mnie naszedł pewien pomysł, że może faktycznie warto będzie zainwestować w naszej firmie w nowoczesne filmy promocyjne. W końcu przekaz reklamowy nie jest już taki atrakcyjny, jak kiedyś, że sam tekst wystarczy, czy jeden baner gdzieś umieszczony w mieście.

Tworzenie filmu promocyjnego

kreatywne filmy promocyjne - warszawaTeraz na pewno to filmy promocyjne wiodą prym i na pewno warto w nie będzie zainwestować. Pomyślałem sobie jeszcze, że pozostanie mi do załatwienia jeszcze jedna kwestia – otóż będę musiał przekonać mojego szefa, że faktycznie taki przekaz marketingowy będzie bardzo efektywny. Co najważniejsze, kreatywne filmy promocyjne – warszawa, ale i w innych miastach można z powodzeniem umieszczać praktycznie dosłownie wszędzie, więc co jak co, ale ja już miałem na to pełno pomysłów. Filmy promocyjne mają to do siebie, że na pewno można je wykorzystać po pierwsze na zewnątrz, podczas na przykład ciekawych wydarzeń, albo w internecie, w mediach społecznościowych, czy też na własnej stronie internetowej. Możliwości i pomysłów w głowie miałem całe mnóstwo i już nie mogłem się doczekać, jak zabierzemy się do pracy za nasze nowe filmy, które miały zostać wyprodukowane. Nasz szef podpisał zamówienie na film, a następnie umowę. Agencja reklamowa, do której się odzywaliśmy widać, że miała wszystko bardzo dobrze uporządkowane, gdyż faktycznie nie musieliśmy się w firmie o nic martwić. Przede wszystkim chodziło nam o to, aby ten film przedstawia istotę naszej działalności.

To już wiedzieliśmy my sami, o czym na pewno chcemy opowiedzieć w filmie, dlatego przede wszystkim postanowiłem rozpisać parę scenariuszy, jak ja bym to widział. Możliwe było także filmowanie z drona, co uważam za bardzo ciekawa opcję dla każdej z firm inwestujących w reklamę.