Ekogroszek workowy-śląsk nie miał odpowiedniej jakości

Ekogroszek workowy-śląsk

Mam w domu zamontowany piec na ekogroszek. Do tej pory nie narzekałam na takie rozwiązanie. Zawsze w domu panowało przyjemne ciepło, śląski ekogroszek się sprawdzał, a rodzina była zadowolona. Niestety, ostatnio mój zakup materiału opałowego nie był tak trafiony jak poprzednio.

Tyle wydałam na ten Ekogroszek workowy ze Śląska, a się nie sprawdził

Ekogroszek workowy-śląskDo tej pory brałam tylko śląski ekogroszek workowany, bo łatwo go było przechowywać, a poza tym jego cena była korzystna. Miałam stały punkt odbioru ekogroszku, wiedziałam, że właściciel jest uczciwy, a towar dobrej jakości. Niestety, punkt z którego brałam dobry cenowo ekogroszek został zamknięty, bo właściciel się wyprowadził. Musiałam znaleźć sobie inny skład. Na moje nieszczęście w okolicy był tylko jeden inny skład, więc nie miałam zbytniego wyboru. Inaczej musiałabym jechać gdzieś daleko, żeby przywieźć sobie dobry ekogroszek paczkowany, a nie miałam żadnego samochodu dostawczego, którym mogłabym to zrobić. Byłam skazana na lokalny ekogroszek. Cena była wyższa niż w moim poprzednim składzie, ale transport z innej miejscowości wyszedł by mi drożej. Kupiłam więc to co miałam. Niestety, cena ekogroszku nie była adekwatna do jego jakości. Ekogroszek zostawiał bardzo dużo popiołu, co znaczy, że nie było to czysty ekogroszek, tylko z jakimiś domieszkami, poza tym trzeba go było dużo wrzucać, żeby w domu było ciepło, więcej, niż wrzucałam zeszłej zimy.

Ekogroszek workowany i jego cena bardzo mi się nie podobały i w przyszłym roku na pewno więcej nie skorzystam z usług tej firmy, wolę już pojechać do innego miasta, żeby do załatwić. Przynajmniej kupię coś dobrej jakości i w lepszej cenie, taką mam nadzieję.

Więcej można dowiedzieć się odwiedzając witrynę http://energoret.pl/energoret-ekogroszek/