Drzwi szklane Warszawa w nowym domu

Drzwi szklane Warszawa

Dwa lata temu udało mi się zakupić działkę budowlaną nieopodal Warszawy. Bardzo zależało mi na lokalizacji w centrum, jednak nie chciałem mieszkać w samej Warszawie, ponieważ nie lubię na dłuższą metę miejsc bardzo hałaśliwych oraz zatłoczonych, a z pewnością każdy słyszał jakie w Warszawie są korki.

Drzwi szklane są wyborem do domu

Drzwi szklane WarszawaZdarza się nawet sytuacja, że przejechanie dziesięciu kilometrów w centrum miasta może zająć ponad godzinę czasu. Ja na szczęście pracuję w nieregularnych godzinach, więc uniknięcie korków jest dla mnie bardzo proste. Budowę rozpocząłem praktycznie od razu po uzyskaniu zgody na budowę domu od urzędników. Budowa zajęła dwa lata i pochłonęła ponad 400 000 złotych, a nadal pozostało kilka inwestycji, które chciałbym w domu i w okół niego przeprowadzić. Zdecydowałem się na budowę domu marmurowego, ale użyłem również panele szklane. Tego typu zabudowy szklane są ostatnimi czasy bardzo modne. Wykorzystałem je do salonu, dzięki czemu jest to pokój niezwykle słoneczny i żywy. Szkło było zresztą materiałem na którym postanowiłem oprzeć wystrój wnętrz mojego nowego domu. Od zawsze mi się ten materiał podobał i marzyły mi się drzwi szklane Warszawa czy szklany stolik w salonie przed dużym telewizorem wiszącym na ścianie i w końcu mam taki efekt w swoim domu. Szkło postanowiłem również wykorzystać w łazience. Postanowiłem skorzystać z usług rzemieślnika jakim był szklarz. Przygotował on specjalnie dla mnie lustra na wymiar, które były zrobione z wysokiej jakości szkła, a oprócz tego posiadały efektowne podświetlenie lampkami LED. Zamiast tradycyjnych płytek w łazience, zdecydowałem się postawić na lacobel, który jest materiałem bardzo podobnym do szkła, jednakże różni się od niego pod pewnymi względami. Są to duże tafle o bardzo żywych kolorach, które ze szkłem bardzo łatwo można pomylić. Jeśli chodzi o sprawy techniczne to chciałem, aby mój dom nie tylko wyglądał nowocześnie, ale aby również działał w ten sposób.

Nie było więc zatem mowy, aby zamontować w nim piec na węgiel. Zdecydowałem się na znacznie bardziej nowoczesne rozwiązanie jakimi są pompy ciepła. Z końcowego efektu jestem niezwykle zadowolony.