Dostaliśmy od rodziców mieszkanie i podłogi na ogrzewania podłogowe

podłogi na ogrzewania podłogowe

Cześć, wiecie jak się czasami mówi? Duży prezent, to jeszcze większy kłopot i chyba właśnie taki sprawili nam nasi kochani rodzice. Co prawda jesteśmy z Kubą dopiero zaręczeni, ale można powiedzieć, że już dostaliśmy prezent ślubny.

Bydgoskie podłogi na ogrzewanie podłogowe będą robione

podłogi na ogrzewania podłogowe Nasi rodzice kupili nam mieszkanie. Tylko, że są dwa kłopoty, po pierwsze, to mieszkanie jest w Bydgoszczy, a my z Kubą mieliśmy ciche plany, żeby po ślubie Bydgoszcz opuścić, a po drugie, to mieszkanie jest w stanie surowym i nasi rodzice, już rozplanowali nam cały kalendarz prac wykończeniowych… Wyobrażacie sobie? Ja wiem, że nie powinnam narzekać, że to naprawdę wielki i wspaniały prezent, jednak wydaje mi się, że nie powinni oni podejmować takich decyzji bez naszego udziału. W tym tygodniu mamy zaplanowane już pierwsze prace. Na przykład w poniedziałek będą robione podłogi na ogrzewania podłogowe z Bydgoszczy. We wtorek zaczną kłaść już te podłogi warstwowe, a do czwartku mamy wybrać deski drewniane, chociaż tak naprawdę, to nasze mamy już je wybrały. Na szczęście w sobotę i niedzielę nic się nie dzieję, ale już w kolejny poniedziałek, mają być robione tarasy, dlatego najlepiej byłoby, żebym do tego czwartku wybrała już deski tarasowe. Wspaniale, naprawdę wszystko okej. Tylko, żeby ktoś nas zapytał, czy to Bydgoszcz, jest miastem, w którym chcemy spędzić resztę życia, żeby ktoś nas zapytał, czy chcemy mieszkanie, czy może sami zaczęliśmy już odkładać pieniądze na dom? Bardzo się denerwuje, bo w tym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną w stolicy.

To naprawdę jest moja wymarzona praca, a teraz nawet nie wiem czy mam na nią jechać, co mam robić? Podpowiedzcie mi proszę? Najgorsze jest to, że chyba Kuba na to wszystko bardzo się cieszy, nawet już te deski drewniane wybiera… Co robić? Czekam na wasze opinie