Doskonała zabawa zapewniona przez foto budki

Kiedy otwierałem swoją knajpę, postanowiłem w oryginalny sposób ją rozreklamować. W tym celu, raz na dwa miesiące organizowałem weekend rozrywek. Przeważnie były to zawody grania w piłkarzyki bądź bilard, oczywiście wraz z atrakcyjnymi nagrodami.

Urozmaicona rozrywka dzięki foto budce

foto budka łódźProwadzę lokal w Łodzi, ponieważ jest to moje rodzinne miasto. Mój pomysł sprawdził się w stu procentach, ponieważ z miesiąca na miesiąc, moja knajpa gościła coraz więcej klientów. Z biegiem czasu, tego typu imprezy stały się wręcz tradycją. Chciałem jednak, aby rozrywka nie była jednostajna i ciągle ewoluowała, dlatego czasami do różnych zawodów dołączałem konkursy karaoke, czy jedzenie hot dogów na czas, ale któregoś dnia, jeden z moich stałych klientów, zaproponował że świetnym pomysłem na dodatkową rozrywkę może okazać się foto budka Łódź jest miastem w którym występuje kilka firm, mających w swojej ofercie wynajem foto budki. To stanowczo ułatwiło mi całą sprawę związaną z jej wynajmem. Przystałem na pomysł klienta, uznając, że taka nowość może naprawdę rewelacyjnie się sprawdzić zwłaszcza, że w dobie smartfonów wszyscy już dzisiaj uwielbiają robić sobie selfie. Foto budka natomiast stanowi nie tylko rewelacyjną alternatywę dla standardowych „zdjęć z ręki”, ale także za sprawą najróżniejszych gadżetów jakie posiada, pozwala nam urozmaicać zdjęcia robione w foto budce, jak i zachęca nas do robienia śmiesznych zdjęć.

Wynajęta przeze mnie foto budka przejęła w zasadzie całą imprezę. Kolejki do niej były dłuższe niż do baru, ponieważ każdy chciał wykonać sobie zabawne zdjęcie w foto budce. Zauważyłem, że foto budka pozwala nawiązać również nowe znajomości, ponieważ ludzie rozentuzjazmowani możliwością robienia sobie tak niestandardowych zdjęć, chętnie wykonywali je wraz z obcymi.