Domowe instalacje grzewcze

Domowe instalacje grzewcze powinny być zaprojektowane i zamontowane w taki sposób, by każde pomieszczenie miało zapewnioną optymalną temperaturę, w zależności od panującej pory roku. Od dawna popularnym źródłem ciepła są kaloryfery. Montaż współczesnych modeli może być wykonany w dowolny sposób. W sprzedaży są nawet egzemplarze stojące.

Gdzie zaleca się montowanie grzejników?

grzejniki purmoForma i rodzaje ogrzewania domu to kluczowa kwestia, którą należy dobrze przemyśleć już na etapie powstawania budynku. Zastosowany sposób ogrzewania musi być trwały, ekonomiczny oraz wiązać się z dużym komfortem dla użytkowników. To wszystko zapewnią grzejniki Purmo, które w zależności od modelu mogą być zamontowane w każdym pomieszczeniu. Stalowe grzejniki płytowe poleca się do ogrzewania pokojów dziennych, kuchni oraz sypialni. Można je zawiesić na ścianie lub na podłodze, na specjalnie przystosowanych stojakach. Są one dodatkowo zabezpieczone po bokach osłonami. W przypadku montażu grzejnika w pomieszczeniu, gdzie poziom wilgoci jest podwyższony, istnieje możliwość zamówienia modelu ocynkowanego. Zostanie w ten sposób zabezpieczony przed rdzewieniem. Zaletą jest również 10-letnia gwarancja producenta. W jej zakres wchodzi również serwis. Producent Purmo oferuje również specjalną serię grzejników przeznaczoną do użytku w przychodniach, szpitalach i laboratoriach, czyli tam, gdzie wymagane jest przestrzeganie restrykcyjnych zasad higieny.

Oferta producenta wspomnianych grzejników jest znacznie bardziej rozbudowana. W takiej sytuacji każdy klient odnajdzie bez problemu rozwiązanie dla siebie. Produkty znajdujące się w asortymencie są w stanie zapewnić wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz te związane z inteligentnym ogrzewaniem pomieszczeń domowych oraz biurowych.