Dobre balustrady systemowe to bezpieczeństwo

balustrady balkonowe

W wielu filmach komediowych pojawiają się zabawne sytuacje, które przydarzają się głównym bohaterom, a które w rzeczywistości nigdy nie przytrafiły się nikomu z nas, takie jak poślizgnięcie się na skórce od banana, czy oberwanie tortem w twarz.

Kiedy balustrady systemowe są źródłem nieprzewidzianych wydarzeń

Powiedziałam, że nie przytrafiają się nikomu, ale to nieprawda. Jestem na to żywym dowodem, że takie sytuacje się zdarzają. Poślizgnęłam się kiedyś na skórce, kiedy małe dziecko wyrzuciło ją po zjedzeniu banana na chodnik i raz miałam krem waniliowy na całej twarzy, po tym jak znowu się poślizgnęłam i próbowałam się złapać patery z tortem, która wylądowała w efekcie na mnie. Osbalustrady balkonowetatnio udała mi się nawet nieprawdopodobna akrobacja, a mianowicie- przeleciałam przez systemy balustrad. Pewnie się zastanawiacie, jak można przelecieć przez balustrady, ale jak widać ja jestem bardziej zdolna i wiem, że się da. Ta sytuacja oczywiście znowu miała miejsce w związku z moim poślizgnięciem się. Szłam korytarzem wyłożonym śliskimi płytkami na pierwszym piętrze, które było oddzielone od przepaści przez balustrady całoszklane, przez które wszystko było widać.
Tak się zapatrzyłam co się dzieje na dole, że poślizgnęłam się i próbowałam ratować, ale w efekcie czego przeleciałam przez balustrady systemowe, jednak w ostatniej chwili złapałam się barierki i tak sobie wisiałam, aż zjawił się pan ochroniarz i wciągnął mnie z powrotem. Bardzo przeprosiłam za kłopoty i w pośpiechu odeszłam z miejsca mojego zażenowania. Na szczęście nic mi się nie stało, miałam tylko kilka siniaków i zadrapań, ale ważne, że nic sobie nie skręciłam ani nie złamałam. Wracając do domu cieszyłam się, że były to balustrady całoszklane, a nie balustrady balkonowe, bo zlecieć z tarasu mogłoby być znacznie gorzej, ponieważ nie wiadomo, kiedy ktoś przyszedł by mi z pomocą. Można więc powiedzieć, że to takie szczęście w nieszczęściu.

Jak widać jestem bardzo pechową osobą i nawet zwykłe balustrady potrafią wyrządzić mi krzywdę. Dobrze chociaż, ze wszystko dobrze się skończyło.