Depilacja laserowa nie tylko dla pań

Depilacja laserowa to zabieg, który polega na usunięciu niechcianego  owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Jest to zabieg uważany za bezpieczny oraz bezinwazyjny, ale musi być wykonywany przez doświadczoną osobę.

Zabieg depilacji laserowej dla panów

Wrocław - laserowe usuwanie owłosieniaNie każdy facet lubi wstawać rano żeby mieć czas na ogolenie się. Na szczęście jest zabieg, dzięki któremu może on pozbyć się niechcianego owłosienia i zapomnieć o staniu przed lustrem lub bieganiu do łazienki, żeby zdążyć przed kobietą, która spędza w niej sporo czasu. Chodzi oczywiście o depilację laserową. Kilka lat temu kiedy salony kosmetyczne wprowadziły taką usługę nikt nie pomyślałby, że mężczyzna również będzie z niego korzystał. Jednak zapotrzebowanie sprawiło, że gabinety i salony wyszły naprzeciw swoim klientom i stworzyły oferty również dla mężczyzn. Dzięki depilacji laserowej mogą oni pożegnać się z nieestetycznym widokiem wrastających włosków, podrażnioną skórą czy zacięciami przy goleniu. Oprócz twarzy oraz klatki piersiowej panowie najczęściej depilują pachy, dzięki temu pot nie osiada na włoskach i nie rozkłada się co oznacza, że jego zapach jest mniej intensywny. Poza tym antyperspiranty działają o wiele lepiej na wydepilowanej skórze. Innymi częściami ciała jakie panowie decydują się wydepilować przy pomocy lasera to plecy, brzuch, ramiona, pośladki, stopy oraz dłonie. Coraz więcej mężczyzn decyduje się również na depilację miejsc intymnych i to nie tylko ze względów estetycznych, ale i higienicznych. Wrocław – laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, który zazwyczaj trwa od kilku minut do nawet półtorej, dwóch godzin w zależności od miejsca depilacji.

Przed pierwszym zabiegiem odbywa się wywiad z pacjentem oraz konsultacja a także próba laserowa, która ma na celu ustalenie odpowiedniej dawki. Jeśli w czasie tej wizyty pojawią się jakieś wątpliwości to zabieg wykonywany jest po kilku dniach.