Czym jest piaskowanie i malowanie proszkowe

malowanie proszkowe

Piaskowanie to jeden z zabiegów, który pomaga otrzymać najmodniejszy produkt danego sezonu. Z konkretnych ubrań np. spodni wybiera się odpowiednie partie i przeciera je, aż do momentu, gdy w jednym miejscu będzie ciemniejszy materiał, a w innym jaśniejszy, według projektantów i ich myśli i pomysłów.

Malowanie proszkowe popularne na Śląsku

malowanie proszkoweNie każdy to lubi i nie każdemu to pasuje, gdyż osoby krągłe na pewno nie będą chciały nosić takich ubrań gdyż to lekko poszerza i zniekształca figurę. W Opolu na przykład bardzo popularnym zabiegiem jest malowanie proszkowe Śląsk. Maluje się tam każdy rodzaj materiału, aby każdy mógł sobie wybrać taki kolor w jakim mu jest do twarzy i w jakim czuje się najlepiej , a najważniejsze jest to, aby było modnie i kolorowo a zwłaszcza latem , kiedy wszystko jest piękne , kolorowe i słoneczne. Proszkowanie zazwyczaj wykonują mężczyźni, gdyż jest to ciężka praca. Najwięcej wyjeżdża na Śląsk , gdyż jest to stolica mody i gdy ktoś chce zrobić karierę w modelingu i tego typu branży , najlepiej jak zaplanuje sobie swoją ścieżkę i będzie nią kroczył i spełniał swoje marzenia. Projektantom przychodzą do głowy różne pomysły , a każdy taki projekt musi być bezwarunkowo osiągnięty i w stu procentach zrealizowany takie mamy normy.

Gdyby ktoś się do tego nie zastosował od razu pewnie stracił by pracę i nie miałby już czego szukać w tej branży. Jest to bowiem społeczność bardzo wymagająca i dbająca o każdy szczegół i zatrudnia się tu osoby tylko z najwyższej półki to znaczy, że z najwyższych uczelni. Każdy chciałby mieć coś takiego.