Cudowny szklany panel ożywi każdą łazienkę!

Wybierając się na weekend do jednej z mniejszych i uzdrowiskowych miejscowości, nie sądziłam, że pobyt zainspiruje mnie do tego, abym wykonała w swoim mieszkaniu małe modyfikacje. Tym bardziej, że po powrocie miałam jeszcze tydzień wolnego i pierwotnie chciałam przeznaczyć go na leniuchowanie.

Śliczne wnętrze dzięki szklanym panelom z Warszawy

szklane panele warszawaCzasami w żartach powiada się, że kobieta nie wie czego chce, dopóki nie zobaczy tego u innej kobiety. Jest w tym nieco racji, czego z kolei ja jestem żywym przykładem. Kiedy przebywałam na swoich króciutkich wakacjach, trafiłam na dom wypoczynkowy, który był przepięknie wystrojony i robił wrażenie już po przekroczeniu progu. To, co jednak najbardziej mnie zachwyciło to piękny łabędź na środku łazienki. Przyznam szczerze, że kiedy pierwszy raz na niego spojrzałam przez chwilę myślałam, że… jest on prawdziwy. Po chwili dopiero zorientowałam się, że jest to po prostu rewelacyjnej jakości nadruk na szkle za którym znajdowała się ogromna i prześliczna wanna. To zainspirowało mnie do remontu we własnym domu, kiedy wrócę z weekendu. Po powrocie od razu zaczęłam odwiedzać sklepy w których mogłabym znaleźć szklane panele Warszawa jest doskonałym miejscem na takie zakupy, nie tylko ze względu na swoją wielkość, ale przede wszystkim na świetnie rozwijającą się gospodarkę. To w końcu stolica naszego państwa i tutaj znajdziemy najnowocześniejsze rzeczy. W jednym ze sklepów znalazłam panele szklane z genialna grafiką przedstawiającą przepiękny wodospad gdzieś w dzikich i deszczowych lasach. Od razu wiedziałam, że będzie on rewelacyjnie współgrał z moją szarą łazienką. Kiedy okazało się dodatkowo, że panowie z obsługi nie tylko dowiozą mój panel, ale również go zamontują, tym bardziej przekonałam się o dobrej decyzji w postaci tego zakupu.

Panel szklany został usytuowany na jednej ze ścian w mojej łazience. Nadał jej niesamowitych kolorów i pięknego waloru estetycznego. Podczas kąpieli uwielbiam patrzeć na wodospad, który działa na mnie uspokajająco podobnie, jak piękne odcienie zieleni wokół niego, na grafice. Polecam szklane panele każdemu, kto chce odmienić w szybki i prosty sposób wnętrze swojego mieszkania!