Co wybrać z skip hop czy jeździk?

jeździk

Cześć, mam na imię Agnieszka i jestem pracownikiem jednej z korporacyjnych firm. Z moim partnerem bardzo długo staraliśmy się o dziecko, aż po pięciu latach wreszcie się udało i jestem w ciąży.

Wybór, czy skip hop czy jeździk jest ważny

jeździkGdy szłam na urlop macierzyński od swoich współpracowników otrzymałam bon podarunkowy opiewający na kwotę pięciuset złotych na zakupy w sklepie skip hop. Stąd moje pytanie. Co najlepiej kupić z tego sklepu? Przeglądałam już oferty i ceny są dosyć wysokie, jednak dzięki temu prezentowi nie muszę się o to martwić. Na początku brałam pod uwagę ciuszki. Jednak stwierdziłam, że dziecko bardzo szybko z tego wyrośnie i szkoda trochę zmarnować pieniądze. Później pomyślałam, że przydałby się jeździk. Widziałam śliczny jeździk w kształcie pieska. Jednak mój mąż stwierdził, że to również są źle zainwestowane pieniądze – dziecko chodzik potrzebować będzie za ponad rok, do dwóch lat a lepiej byłoby kupić coś, co wykorzystamy teraz. Myślałam o zakupie grzechotek, zabawek edukacyjnych, pluszaków które naciska się i wydają dźwięki, jednak znowu stwierdziłam, że pięćset złotych to za duże pieniądze, by przetracić je na tego typu banały. Mojemu lubemu bardzo spodobały się rowerki dla dzieci, lecz przytoczyłam mu słowa, które wypowiedział do mnie, że dziecko będzie potrzebowało tego dopiero za parę lat, więc po co kupować?

Oferta tego sklepu jest tak duża i bogata, że ciężko jest mi zdecydować się na coś konkretnego. Czy któraś z mam ma wyrobioną opinię co warto kupić a czego nie? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.