Ciekawe i śmieszne butelki z wódką na prezent

Czysta, wyborowa, krajowa wódka jest nie tylko trunkiem, który spożywamy od święta. Wódka w odświętnej, odmiennej a nawet śmiesznej i pomysłowej butelce, może okazać się dobrą pamiątką z wyjazdu lub śmiesznym upominkiem dla znajomego. Nadaje się na imieniny i urodziny. Śmieszne butelki z alkoholem są bardzo popularne jako upominek na różne okazje.

Nietypowe kształty dla butelki wódki

ciekawe butelki z wódkąWypicie kieliszka czystej jest nieodłącznym elementem różnych imprez i spotkań towarzyskich. Czy to możliwe, by smak alkoholu zmieniał się wraz ze zmianą wyglądu butelki? Tak, oczywiście, jest to całkiem możliwe. Wygląd i kształt butelki wpływa na to, jak nasze zmysły odbierają daną substancję, a w tym wypadku 100%, czystą wódkę. Wódki weselne przywdziewane są w stroje narzeczonych  – młodej pary. Imprezowe dystrybutory wódki to świetny pomysł na urozmaicenie przyjęcia w gronie bliskich znajomych. Śmieszna butelka w kształcie nietypowym, na pewno wywoła uśmiech na twarzy kolegi. Ciekawe butelki z wódką nadają się z pewnością na prezent dla osób z poczuciem humoru. Niektórzy wręcz kolekcjonują ciekawe i nietypowe opakowania alkoholi wysokoprocentowych. Do kolekcji może trafić butelka w kształcie czaszki, butelki niemowlęcej ze smoczkiem i wiele innych, fantazyjnych rozwiązań dla szklanych butelek na wódkę. Do wyboru mamy zatem wiele ciekawych pomysłów. Jedne butelki są śmieszne, inne oryginalne, a jeszcze inne trochę przerażające.

W grupie znajomych można sobie pozwolić na żarty. Jednym z nich może być upominek – nietypowa butelka na wódką i koniecznie z wódką. Taki trunek nie musi koniecznie trafić do bezpośredniego spożycia, może służyć za ozdobę i element kolekcji prywatnego barku, szafeczki z alkoholami. Nietypowe opakowania dla wódki mają różne kształty.