Ciekawe dmuchane tory

Organizatorzy imprez o charakterze sportowym, czy rozrywkowym, muszą zapewnić zebranym ludziom odpowiednie atrakcje. Nowością w takich miejscach, są tory przeszkód dla młodzieży i dorosłych, które są podobne do dziecięcych dmuchanych zamków. 

Co zawiera dmuchany tor przeszkód? 

dmuchane toryImprezy dla większej ilości osób mają to do siebie, że zawsze znajdują się na nich jakieś punkty rozrywkowe. Ludzie lubią się bawić i miło spędzać czas, a dmuchane tory są idealną propozycją w miejscach, gdzie nikt się nie boi zmęczyć. Ruch to zdrowie i wiedzą o tym dzieci, które mogą godzinami szaleć na dmuchanych zamkach, będących zjeżdżalniami. Tego rodzaju rozrywki są dostępne też dla dużych dzieci, które lubią zdrową rywalizację. Na dmuchanych torach uczestnicy najczęściej rywalizują między sobą na czas. Cały tor jest usiany różnymi przeszkodami w formie wniesień, spadów, barierek, tuneli, czy drabinek, które trzeba pokonać w jak najkrótszym czasie. W sprzedaży najczęściej można znaleźć tory w formie linii prostej, podkowy, lub z wieloma zakrętami. Również ich długość może być odmienna, choć produkowane one są modułowo, czyli można je dowolnie łączyć, tworząc niepowtarzalny tor przeszkód. Na pierwszy rzut oka wyglądają one niepozornie i każdy może pomyśleć, że jego przejście to pestka. Jednak może się okazać, że po wejściu na tor, przeszkody przerosną nasze oczekiwania. Tego typu rozrywka doskonale się sprawdza na dużych imprezach firmowych, które odbywają się w plenerze, na przykład z rodzinami. 

Do obsługi takiego toru, konieczny jest stały dopływ powietrza, czyli komplet specjalnych dmuchaw, które utrzymują odpowiednią twardość powierzchni. Ważna jest także powierzchnia, na której się stawia tor, gdyż musi być pozbawiona ostrych elementów i krawędzi.