Chciałem leczyć ludzi

depresja

Po ukończeniu szkoły średniej udałem się na studia. Zawsze chciałem pracować z ludźmi. Interesowało mnie wszystko co jest z nimi związane. Myślałem o socjologii oraz psychologii. To był naprawdę ciężka decyzja. Poradziłem się prawie wszystkich domowników.

Leczenie nerwicy – początek mojej kariery

psychologOjciec odradzał mi całkowicie medycynę. Rodzeństwo twierdziło, że powinienem pójść na socjologię. Najbardziej wierzyła we mnie mama. To ona jako pierwsza powiedziała, że dam sobie radę. Uwierzyłem. Wkrótce konsultacje psychologiczne stały się moją mocną stroną. Wszyscy wykładowcy mnie bardzo chwalili. Z czasem zyskałem stypendium. Dzięki temu odciążyłem trochę rodziców. Nauka wcale nie była taka tania. Na szczęście dzięki poradzie mojego przyjaciela postanowiłem zainwestować w reklamę. Zrobiłem dobrej jakości ulotki oraz plakaty. Na dobrej jakości stronę internetową nie miałem oszczędności. Wkrótce pojawili się pierwsi pacjenci, a wraz z nimi leczenie nerwicy. Było to jedno z najczęstszych zaburzeń tamtych czasów. Miałem dość sporo osób. Z czasem zostałem polecany. Dzięki dobrej reklamie po ukończeniu swojej nauki miałem już całkiem spore grono stałych klientów. Zostałem ekspertem oferującym najszybsze leczenie nerwicy Kraków i jego okolice były obszarem mojej działalności. Postanowiłem jednak pójść na specjalistyczne kursy. Chciałem aby leczenie depresji stało się moją mocniejsza stroną. Dobrze zdawałem sobie sprawę, że jest to bardzo popularne zjawisko. Dzisiejsze czasy nie były łatwe. Niektórzy nie potrafili sobie z nimi wcale poradzić.

Chciałem wyciągnąć pomocną dłoń. W przyszłości chce otworzyć swoją własną działalność w Krakowie. Kocham to miasto. Wychowałem się tam i to właśnie tym ludziom chcę nieść pomoc. Wszystko dzięki mojej mamie.