Chcemy kupić domek letniskowy, w którym są piękne panele i drzwi

panele podłogowe

Postanowiłam mojego męża namówić na kupno domu. Pracuję w nieruchomościach i dzisiaj do naszego biura wpłynęła ciekawa oferta. Dom jest w niskiej cenie i znajduje się w centrum miasta Chełm. Niedaleko są jeziora i lasy. Domek jest letniskowy i można by spędzać w nim wiele czasu wiosną i latem.

Domek z pięknymi panelami podłogowymi

panele podłogoweCena była na tyle przystępna, że zadzwoniłam od razu do męża i powiedziałam mu o moim pomyśle. My mieszkamy w Lublinie. Lublin to dobre miasto i jesteśmy zadowoleni, że tu mieszkamy. Przydałoby nam się jednak miejsce do którego można byłoby wyjechać żeby naładować baterie i odpocząć od ciągłego biegu. Domek był dobrze wyposażony i był świeżo po remoncie. Najwyższej jakości panele podłogowe z Lublina, które znajdowały się na dole w salonie były pięknie położone. Parkiety nie były dostępne i chyba nawet lepiej bo ja akurat za nimi nie przepadam. Podłogi drewniane znajdują się na pietrze w dwóch pokojach. Domek był piętrowy i miał także spory taras. Drzwi metalowe, które zostały zamontowane jako drzwi wejściowe posiadają atesty i gwarantują bezpieczeństwo. Drzwi wewnętrzne, które zostały zamontowane w domku są w tym samym kolorze i posiadają ten sam wzór. Montaż drzwi został wykonany przez specjalistę. Dzięki temu domek pięknie wygląda. Zaletą jest także spory ogród, w którym będzie można się opalać a także przygotowywać grilla. Mój mąż w prawdzie nie planował takich wydatków. Poprosił jednak o przesłanie oferty. Jak zobaczył zdjęcia powiedział, ze cena jak na takie warunki jest bardzo niska. Postanowił podjechać na miejsce żeby dokładnie obejrzeć sobie domek letniskowy i okolice.

Prosił, żebym na jutro wzięła wolne i umówiła się z właścicielami tej nieruchomości. Postanowiłam od razu zadzwonić do właściciela. Powiedziałam, ze pracuję w tej agencji nieruchomości, w której wystawił domek i jestem nim zainteresowana.