Brat pomaga nam dobrać muzykę do filmów

muzyka do filmów

Musze przygotować na zaliczenie projekt. Jestem w grupie z koleżanką. Nigdy do tej pory na żadne zaliczenie nie musieliśmy szykować żadnej prezentacji. Obie nie za bardzo wiemy jak się do tego zabrać.

Muzyka do filmów dobrze wybrana

muzyka do filmówProfesor w trakcie wykładów zasugerował, ze muzyka do prezentacji może być wykorzystana z royalty music. My z koleżanką nie wiemy jak przygotować prezentację a gdzie tu myśleć o ściąganiu muzyki z royalty free music. Postanowiłam poprosić mojego brata o pomoc. Brat zna się na komputerach i na rożnych programach. Jest ode mnie starszy o trzy lata i nie raz musiał przygotowywać jakieś projekty czy prezentacje. Brat na szczęście zna royalty music i jest nawet na tej stronie zarejestrowany. Nie wiedziała, ze royalty free music wymaga wykupienia licencji żeby móc w pełni korzystać z ich usług. Brat poprosił o wszystkie materiały, które maja się znaleźć w prezentacji. Muzyka do prezentacji zostanie przez niego dobrana. Muzyka do filmów sprawdzonych kompozytorów i reklam jest także wybierana z royalty music. Brat mówił, że royalty free music zapewnia różne utwory i muzyka do reklamy dzięki temu jest dobrze dobierana. Brat nam sporo pomógł. Samo przygotowanie materiałów do prezentacji zajęło nam sporo czasu. Brat w tym czasie szukał odpowiedniej, spokojnej muzyki która będzie idealnie pasować do naszego tematu. Prezentacja będzie przez nas omawiana na ćwiczeniach. Mam nadzieję, że uda nam się zainteresować tematyką nasze koleżanki i kolegów. Muzyka do filmów i reklam jest wybierana w ten sam sposób jak muzyka do prezentacji.

To nie jest nic trudnego dla osób, które maja już doświadczenie w pracy z royalty music. Brat pokazał nam jak należy wyszukiwać utworów i prawdopodobnie przy następnej prezentacji będziemy umiały same wszystko zrobić. Podziękowałyśmy bratu za pomoc.