Bezpieczne okna

 

W ostatnich latach liczba włamań do mieszkań jest coraz częsta. Drobni włamywacze jako obiekt włamań obrali sobie co dziwne okna, a nie jak było to popularne przez drzwi. Pewnie dlatego, że rynek jest zasypywany coraz to lepszymi drzwiami antywłamaniowymi, więc teraz przyszedł czas na okna.

Okna chroniące dom przed włamaniem

okno antywłamanioweW większości szczególnie starszych domów okna są jeszcze typowo szklane i czasem z podwójnymi okiennicami. Są one bardzo słabe i nie dość, że nie trzymają dobrze ciepła to są bardzo podane na wybicie i na włamania. Odnotowano bardzo dużo włamań do mieszkań własnie przez okna, szczególnie gdy wychodząc zostawiamy uchylone okna, żeby w domu był przewiew powietrza. Stanowi to idealna okazję dla złodziei by splądrować nasz dom. Na przeciw włamywacza wychodzi jedna z Polskich firm, która zaczęła produkować antywłamaniowe okna w Garwolinie. W tej miejscowości własnie liczba włamań jest największa i firma postanowiła zabezpieczyć mieszkańców oferując im najnowocześniejsze okna antywłamaniowe. Sprawia to, że okno może być uchylone przez cały dzień, ale dzięki specjalnie ulokowanym zawiasom, jest ono praktycznie niemożliwe do wypchnięcia czy jakiegokolwiek naruszenia. Sprawia to, ze mieszkańcy będą mogli w spokoju opuścić swoje domu wiedząc, że przez okna nie włamie się żaden złodziej. W dzisiejszych czasach trzeba się nieustannie mieć na baczności, także dobrze, ze firma z Garwolina pomoże mieszkańcom.

Jest to pierwsza tego typu firma  w tym regionie, która postanowiła wprowadzić okna antywłamaniowe do swojej oferty. Pierwsze zamówienia na te okna są już realizowane i wkrótce będziemy mogli się przekonać czy rzeczywiście będą spełniały swoją funkcję i czy stanowią one dobra inwestycję jako ochrona własnego domu.