Bezpieczeństwo i piękno w jednym – panele szklane

Panele szklane

Nowoczesne rozwiązania nie muszą zawsze być tożsame z awangardą, co więcej mogą praktycznie wpisywać się w tradycyjną stylistykę wykorzystując jedynie nowoczesne techniki i materiały, które pozwalają na osiągnięcie zaskakujących wyników w kwestii aranżacji wnętrz.

Wszystkie panele szklane świetnie wyglądają

Panele szklanePanele szklane to doskonały przykład tego, jak rewolucja i wdrażanie nowych technologii w szerokim spektrum branż produkcyjnych i specyfikacji ich produktów, może mieć i faktycznie ma wpływ na codzienne otoczenie, w jakim przebywamy. Szkło laminowane, z jakiego zostały wykonane to pojedyncze tafle szkła pokryte kilkoma (w zależności od deklaracji producenta) warstwami folii, które gwarantują utrzymanie struktury w jednym panelu w sytuacji uszkodzenia. W praktyce oznacza to, że pęknięte szkło utrzymuje się na folii, więc nie ma ryzyka skaleczenia czy też nabycia urazu, zwłaszcza że jest to folia poliwinylobutyralowa (PVB), która wykazuje się wysokimi właściwościami wytrzymałościowymi potwierdzonymi w badaniach. Najważniejszą kwestią jednak, jaka dotyczy paneli szklanych jest fakt, że mogą one przedstawiać dowolną wybraną grafikę, jaką tylko zamarzy sobie inwestor. Ma on prawo zarówno do zamówienia w pełni indywidualnego projektu od grafika lub też może skorzystać z gotowych stocków, gdzie fotografowie udostępniają swoje zdjęcia za prawie bezcen. Pierwsza opcja gwarantuje niepowtarzalność rozwiązania, szczególnie gdy wykupi się prawa do użytkowania grafiki, druga z kolei niesie za sobą ryzyko, że spotkamy gdzieś to rozwiązanie, czy to w sieci czy w rzeczywistości, co jest wysoce niewskazane dla indywidualistów.

Panele szklane to nowoczesne i bezpieczne podejście do tematu aranżacji wnętrza, sprawdzają się w kuchni, łazience, przedpokoju, salonie, jadalni, a także w miejscach pracy czy użyteczności publicznej. Wszystko zależy od pomysłu.