Bardzo wygodne poduszki lniane do sypialni

Moja koleżanka uwielbia kupować do swojego domu różne dodatki, które dodają uroku. Zawsze wszystko ma tak elegancko urządzone i każdy element do siebie pasuje. Zazdroszczę jej tej chęci do dbania aż tako to wszystko. Zaprosiła mnie z mężem do niej na urodziny. Nie miałam problemu ze znalezieniem dla niej prezentu. Od razu wiedziałam, że będzie co coś do domu.

Mięciutkie poduszki z lnu

poduszki lnianePrzeszukałam wszystkie sklepu z dodatkami do domu. Było tyle pięknych rzeczy, ale zdecydowałam się na coś co może się przydać. Znalazłam bardzo miękkie poduszki lniane. Były bardzo miłe w dotyku i coś czułam, że wygodnie będzie się na nich spało. Tkanina lniana dzięki swoim magicznym właściwościom wpływa na jakość i komfort snu. Len jest naturalny, ale przede wszystkim jest tkaniną termoregulacyjną i higroskopijną, co oznacza, że latem będzie chłodzić skórę i pochłaniać wilgoć, a zimą miękko będzie ją otulała i zatrzymywała ciepło blisko ciała. Dodatkowo tkanina lniana jest antyalergiczna i wykazuje właściwości antystatyczne, czyli nie przyciąga kurzu, co nie pozostaje bez znaczenia w poduszek, które przez całą noc mają kontakt z delikatną skórą twarzy. Poduszki te pozwolą upiększyć wnętrze i sprawić, że stanie się bardziej przytulne i domowe. Dostępne były w różnych kolorach, ale ja wybrałam najbardziej neutralne, czyli białe i czarne. Bałam się, że będzie problem z praniem ich, ale maja one ściągane poszewki, więc wystarczy wstawić je do pralki.

Dałam jej w prezencie te poduszki. Bardzo się jej spodobały i od razu położyła je na łóżko, tak żeby dodawały ładnego efektu. Postanowiłam też kupić je sobie, żeby sprawdzić czy rzeczywiście są takie wygodne jak myślała. No i są. Nie zasnę już na innej poduszce. Te są naprawdę przyjemne dla skóry i nie chcę się z nich wstawać.