Badanie słuchu Poznań – aparaty słuchowe jako substytut.

badanie

Spacerując ulicami dużych miast jakimi są Poznań, Warszawa, Kraków lub Moskwa coraz częściej dostrzegamy ułomności rasy ludzkiej. Człowiek w myśl biblii jest doskonałym stworzeniem, ale w rzeczywistości tak nie jest. Bo dlaczego kiedy musimy amputować nogę lub rękę to nie wyrasta nam nowa. Większość ludzi właśnie w ten sposób rozstrzyga kwestie doskonałości.

Człowieku – selekcja naturalna czuwa więc uważaj!

badanieTak samo widzimy coraz więcej okularów i prawdopodobnie soczewek. Oczy powinny być jednym z najdoskonalszych zmysłów, ale tak też nie jest. Bardzo często uszkodzeniu ulega jedno oko i drugie jest bardziej wykorzystywane przez człowieka, aby widzieć. W ten sposób organizm bardziej się męczy, doprowadza to do bólu głowy. Mózg jest głupi, bo niepotrzebnie stara się uaktywnić niedziałające oko. A idealnym rozwiązaniem było by wyłupanie oka i czekanie aż w oczodole wykluje się nowe. Słuch, kolejny zmysł który szwankuje. Bardzo często wykonujemy badanie słuchu Poznań u poznańskich specjalistów, żeby zaraz po nim zamontować substytut, który ma nam pomóc słyszeć, czyli aparaty słuchowe. Jesteśmy skazani na postępującą patologię i niszczenie organizmu człowieka poprzez wszędobylskie technologię oraz przez zwykłą głupotę. Słuchając muzyki na pełen regulator. Oglądając lub broń Boże czytając po ciemku. Człowiek jest głupią i niereformowalną istotą, której nikt nie przemówi do rozsądku i będzie zawsze mądrzejszy od drugiej osoby, która go poucza, bo chce dla niego dobrze.

Człowiek sięga absurdów do tego stopnia, że wchodzi na ulicę pisząc SMS-a i zostaje potrącony przez samochód, odlatuje kilkanaście kilometrów, uderza głową o betonową ścianę, jego mózg ulega uszkodzeniu, a on umiera. To zjawisko nazywamy selekcją naturalną i jest coraz bardziej popularne. Człowieku z Poznania, Rzeszowa, Tarnowa czy Moskwy – myśl!